14:52, 30 серпня 2021 р.
Надійне джерело
Громадські слухання на Рокитному, питання одне - що робити із парком?
Все, що залишилось від дерев, посаджених попередніми поколіннями рокитян!
Бійка, лайка та штовханина – так пройшли громадські слухання у селищі «Будмаш» на Рокитному. На порядку денному – наболіле для рокитян питання про продовження робіт з благоустрою парку на розі вулиць Саксаганського та Челюскінців.
Ще в червні Прилуки вибухнули обуренням – від парку, який був улюбленим сімейним місцем відпочинку залишилися одні пеньки. Невідома техніка у рекордно швидкі терміни зрівняла з землею затишну зелену зону, без жодних на те дозволів та пояснень, розповідає депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко, який вже багато років поспіль опікується долею парку, організовує там суботники та влаштовує толоки.
Справа навіть дійшла до розроблення проекту паркової зони. Та на жаль, всі амбітні плани в одну мить перекреслила незаконна вирубка дерев.
Що далі робити з парком без дерев вирішували на громадських слуханнях за участю місцевих жителів, посадовців міськради та депутатів.
Голова комітету самоорганізації населення Анна Чумаченко намагалася переконати учасників зібрання в тому, що у незаконному зрізуванні дерев немає нічого погано. А навпаки це дасть змогу побудувати меценатові на пустирі якийсь гарний об’єкт для відпочинку. Який саме – залишається загадкою.
На запитання, що саме у планах так званого «благодійника» ніхто не може дати ґрунтовної відповіді. Людей лише годують обіцянками, що буде краще аніж було. Та тепер, коли справу зроблено. чи доцільно проводити громадські слухання? Чи, бува, не запізнилися із засіданням на пару місяців, запитують люди? В тому, що варто було б поцікавитися думкою людей згадує у своєму виступі і сама голова комітету Анна Чумаченко.
Взагалі не реагувати на тих, кому «все не так», радить у своєму виступі міський голова Ольга Попенко. І просить не називати зону відпочинку парком. Ну звісно, який же це тепер парк, якщо в ньому тепер немає дерев, кажуть люди?!
Далі рокитянські слухання перетворюються у справжній балаган та навіть бійку. Посадовці та депутати порушуючи всі норми етики переходять на особисті образи. Бо досягти згоди у такому конфліктному питанні людям нажаль не вдається.
Після довгих суперечок громадські слухання таки продовжуються, справа нарешті доходить до голосування. Після полум’яних промов від голови комітету та мера, люди як завжди повірили в обіцянки. Результат не забарився - 127 чоловік голосують за те, аби роботи в парку на Рокитному продовжилися. Четверо проти, двоє утрималися, 47 не голосували.
Після громадських слухань роботи у рокитянському парку мають знову відновитися. Що там планують робити благодійники, які під корінь знищили парк, до цього часу залишається загадкою.
Люди не бачили ані плану, ані усних пояснень. Та попри це проголосували за кота в мішку.
За інформацією телеканалу ТІМ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...