Фільтри
Спорт
Церемонія відкриття минула на Єлисейських полях — це перша церемонія відкриття Паралімпіади поза стадіоном. У ній взяли участь 4,4 тисячі спортсменів зі 168 делегацій країн світу. На це дійство прийшли 50 тисяч глядачів, тому охорона була тут посиленою. Церемонію відкриття Паралімпіади охороняли 15 тисяч французьких правоохоронців. Україну цьогоріч представляє найбільша делегація за всю її історію — 140 спортсменів у 17 з 22 видах спорту. Українська делега...
Спорт
Українська каноїстка Людмила Лузан перемогла на чемпіонаті світу - 2024. Лузан виступила в каное-одиночці на дистанції 500 метрів. Це був її перший старт після Ігор-2024 в Парижі, де вона стала срібною призеркою. Лузан пробилася у фінал на пряму через кваліфікацію. А у вирішальному старті українка відразу змогла відірватись від суперниць. Половину дистанції Лузан пройшла першою. Згодом українка лише збільшила свою перевагу та фінішувала з результатом - 02:...
Спорт
У сербському Белграді триває континентальна першість з водних видів спорту. Українці Олександр Желтяков і Михайло Романчук здобули дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з плавання. Про це повідомляє НОК.
Спорт
11 лютого в столиці Перу відбувся фінальний поєдинок Кубку світу з фехтування серед жінок, який виграла українська шаблістка Ольга Харлан, передає видання "Букви". У фіналі вона змагалась з угоркою Шугар Катінка Баттаї та перемогла її з рахунком 15:6. Нагадаємо, що Ольга Харлан виграла вже 14-те золото, а всього на її рахунку 31 медаль за змагання такого рівня.
Хочете додати 04637.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?